Musiker, kurator og produsent Felix Peikli kommer til Hotelhaven for første gang. Med seg på scenen har Felix Peikli & Friends sangeren Sisi Sumbundu.
Til tross for sin unge alder har Felix mottatt mange priser og utmerkelser for sitt engasjement og bidrag til jazzmusikken.
Under sitt opphold i New York samarbeidet han og delte scene med en rekke kjente artister som Wayne Shorter, Danilo Perez, Joe Lovano, Ralph Peterson jr. og Marcus Miller, hvor sistnevnte var med på Felix’ kritikerroste debutalbum "Royal Flush" (2014).
Felix har opptrådt på kjente steder som Blue Note, Dizzy’s Club Coca Cola, samt vært hovedartist på festivaler og konserter verden over som bandleder.
Felix er på en konstant misjon for å spre glede og inspirasjon gjennom musikken sin. Han er kunstnerisk leder for Norwegian Jazz Orchestra, musikalsk kurator ved Club Gustav på Hotel Amerikalinjen, og grunnlegger samt administrerende direktør for Jazz Music Norway.
Med seg på scenen i Hotelhaven har han Sisi Sumbundu som er både skuespiller, sanger og artist. Sisi Sumbundu, Norges egen souldronning, har en unik stemme og en enestående karriere som inkluderer opptredener med legender som Al Jarred, John Legend, Madcon såfremt som tv -og teater opptredener som Disneys «Frozen», «Hair» og «Sister Act».